Hakkımızda

Maya Laser Hakkında

2009 yılında İstanbul merkezli kurulan farklı illerde hizmet vermeye devam eden Maya Laser, estetik sektörünün öncü işletmelerinden biridir.

Estetik sektörü, günümüzde rekabetin çok yoğun olarak yaşandığı ve bununla doğru orantıda sektörel eksikliklerin ve yanlışlarında fazlasıyla görüldüğü bir sektör konumundadır. Maya Laser, işletmecilik geçmişinin çok eskilere dayanmasından dolayı bu yanlışları ve eksiklikleri çok iyi analiz edip, bu bağlamda sektörde kaliteli ürün ve cihaz tedariğini kendime amaç edinmiş bir firmadır.

Maya Laser, kuruluşundan bugüne kadar iyiyi değil, hep en iyiyi hedeflediğinden dolayı; gerek müşterilerine, gerekse çalışanlarına vede en önemlisi kendine bu misyonu aşılamıştır. Bu misyonun bir sonucu olarak da devamlı olarak kaliteli ve güvenilir markalarla çalışma gereği duymuştur. Hizmet kalitesinden bir an bile şaşmayan Maya Laser, istikrarlı, rekabet kaygısı gütmeyen, her geçen gün sağlam adımlarla büyüyen bir firma konumundadır.

Maya Laser, 2009 yılında Neograft Saç Ekim Robotu’nu Türkiye’ye getirerek Fransız Medicamat’ın distribütörlüğünü aldı. 2010’da ise İtalyan zayıflama cihazlarının üreticisi olan Qetre’nin Türkiye distribütörlüğünü aldı. Yine aynı yıl içerisinde Güney Kore’den Stratek, AMT, Cosmo, Danil SMC ve Mohan firmalarının distribütörlüğünü aldı. Hızla büyümeye devam eden Maya Laser, 2011 yılına geldiğimizde ise yine Güney Kore’den Daeyang, Eunsung, Daesung, Maref ve Sonic Wold markalarının distribütörlüğünü alırken Honkong’dan Asia Pasific-Beauty firmasının distribütörlüğünü de aldı. 2012 yılında da Fransız Mi-Medicalinnovation firmasının distribütörlüğünü aldı ve böylece mezoterapide devrim yaratan mezoterapi tabancası Pistor 5’i Türkiye’ye getirerek tüm Pistor marka cihazların yedek parça ve teknik servis hizmetini de vermeye başladı.

Cihaz ve ürün satışındaki sektörün güvenilir ve tecrübeli ismi Maya Laser, satış sonrası hizmetlerinde de bu güveni, uzman kadrosu ile her türlü ihtiyacınızı karşılayarak sürdürmeye devam ediyor.